Продавец консультант | Vânzător consultant

Компания JYSK приглашает на работу продавца консультанта!

Торговая марка JYSK - это международная сеть магазинов, в которых можно приобрести различные товары для дома. На сегодня в состав JYSK входят 3300 магазинов в 48 странах мира!
Если Вы хотите быть одним из нас, отправьте свое резюме и станьте частью нашей команды!

Основные обязанности:

  • работа с клиентами в торговом зале
  • выкладка товара на витрины
  • контроль и наличие правильных ценников

Требования:

  • ответственность и аккуратность
  • высокая коммуникабельность
  • пунктуальность

Мы предлагаем:

  • своевременную и достойную зп
  • официальное трудоустройство
  • полный соц. пакет
  • посменный график: 3/2
  • возможность карьерного роста

Если прочитав объявление, Вы подумали - это про меня, отправите нам свое резюме на адрес электронной почты: cv_jysk@taroldd.com с указанием должности.

Compania JYSK invită la lucru vânzător consultant!
Marca comercială JYSK este o rețea internațională de magazine, unde puteți cumpăra diverse articole de uz casnic. Astăzi, JYSK este format din 3.300 de magazine în 48 de țări din întreaga lume!

Dacă vrei să fii unul dintre noi, trimite-ți CV-ul și fă parte din echipa noastră!

Principalele responsabilități:

  • consultarea cumpăraătorilor
  • afișarea mărfurilor pe vitrine
  • controlul și disponibilitatea etichetelor de preț corecte

Cerințe:

  • responsabilitate și acuratețe
  • abilități de comunicare ridicate
  • punctualitate

Oferim:

  •  salariu decent si la timp
  • angajare oficială
  • pachet social complet
  • program de schimbare: 3/2
  • oportunități de crestere in carieră

Dacă, după ce ați citit anunțul, ați crezut că este vorba despre mine, trimiteți-ne CV-ul dvs. la adresa de e-mail: cv_jysk@taroldd.com cu o indicație a poziției.

E-mail: cv_jysk@taroldd.com
067205206

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide