Manager Vânzări

Compania Epamedia caută un profesionist dinamic și pasionat pentru a ocupa poziția de Manager Vânzări:

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru a atinge și depăși obiectivele stabilite
  • Identificarea și atragerea clienților noi prin intermediul diverselor canale de comunicare și networking
  • Construirea și menținerea relațiilor solide cu clienții existenți,
  • Monitorizarea tendințelor pieței și a comportamentului consumatorilor pentru a oferi recomandări strategice clienților și pentru a ne menține în avangardă

Cerințe:

  • Experiență va constitui un avantaj
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă,
  • Orientat către rezultate și capacitatea de a se adapta rapid la schimbări
  • Creativitate și Inovare

Oferta:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și inovator
  • Pachet salarial competitiv,
  • Posibilități de dezvoltare profesională și creștere în cadrul companiei
  • Echipă prietenoasă și colaborativă

Dacă ești gata să preiei conducerea în vânzările noastre și să te alături unei echipe pasionate trimite-ne CV-ul tău la adresa info.epamedia@gmail.com.

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide