Manager-Vânzări on-line

Matecons SRL este în căutare de:

Compania MATECONS este companie în continuă dezvoltare și genul principal de activitate este vînzarea materialelor de constructive și bricolaje.

În legătură cu extinderea companiei se anunță concurs pentru funcția de Manager-Vânzări on-line.

Responsabilități de bază:
- Promovarea produselor pe rețele de socializare și saiturile specializate;
- Verificarea comenzilor plasate de clienți prin intermediul saitului
- Consultarea clienților la telefon și prin mesaje.

Cerințe:
- Cunoașterea fluentă a limbilor romană și rusă;
- Abilități de comunicare și relaționare cu clienții;
- Cunoștințe de operare PC (WORD, Excel, Fbook);
- Permis de conducera ar fi un beneficiu.

Se oferă:
- Salariu NET de la 10 000 Lei + % din Vânzări
- Training-uri

Va rugăm să expediati CV-urile pe adresa de e-mail: hrsolutionsmd@gmail.com.
Tel. 0692 66 904

E-mail: hrsolutionsmd@gmail.com
Telefon: 0692 66 904

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide