Manager de vânzări de la distanță

ACE

Приглашаем на работу:

Compania garantează:

  • Instruire gratuită;
  • Lucru individual cu un antrenor;
  • Posibilitatea de a lucra de oriunde în lume;
  • Flux constant de apeluri primite de la clienți;
  • Program flexibil - 2/2;
  • Posibilitatea de a lucra cel puțin 25 de ore/săptămână;
  • Plata salariului la timp (400-1100 euro);
  • Posibilități de creștere în carieră;
  • De asemenea, avem o PROMOȚIE "Adu un prieten" (pentru fiecare prieten adus, primiți câte 200 euro).

Cerințe pentru candidați:

  • Experiența în vânzări și relații cu clienții (nu este obligatorie, dar constituie un avantaj);
  • Atitudine pozitivă în comunicarea cu oamenii;
  • Abilități de convingere;
  • Capacitatea de a învăța și dorința de dezvoltare personală.

Responsabilități:

  • Comunicare cu clienții conform scenariilor dezvoltate;
  • Realizarea de vânzări suplimentare pentru a crește valoarea medie a tranzacțiilor (produse pentru slăbit, sănătate, frumusețe etc.);
  • Lucrul în sistemul CRM.

Abilități cheie:

  • Limba română - nivel В2-C1 - în perfecțiune;
  • Vorbire corectă și clară;
  • Orientare către client;
  • Experiență în apeluri primite;
  • Atitudine prietenoasă;
  • Experiență în vânzări;
  • Experiență în vânzări telefonice.

Așteptăm aplicațiile dumneavoastră, suntem aici pentru a răspunde Telegram: @asiameier

Telegram: @asiameier

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide