Inginer mecanic - tehnica agricola Edinet, Balti, Lipcani

Tehno-Agro

15 octombrie 2024

Angajam:

Responsabilități:

  • Buna cunoastere a tehnicii agricole și functionalitatilor – in functie de vinzator consultant
  • Recepția utilajelor, punerea lor în funcțiune
  • Cunoasterea partilor componente ale unui tractor / utilaje agricole
  • Interesat de inovatii si eficienta in domeniul agricol

Cerinţe și cunoștințe:

  • Studii superioare în domeniul ingineriei mecanice
  • Experienţa de muncă va constitui un avantaj
  • Comunicare eficientă
  • Permis de conducere categoria B obligatoriu
  • Gândire orientată spre rezultat

Oferim:

  • Salariu: 20.000 Lei
  • Pachet social
  • Oficiu
  • Conditii de lucru moderne si confortabile
  • Masina de serviciu
  • Telefon
  • Laptop

Telefon:
068771439

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide