Менеджер оптовых продаж | Manager Vănzari angro

Telemarket.md
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
Требования к кандидату:

Хорошие коммуникативные навыки
Владение в совершенстве русским и румынским языками
Активность
Опыт работы в продажах будет являться преимуществом

Основные обязанности:

оптовые продажи и продвижение всей продукции компании
Управление продажами и обеспечение выполнения планов продаж компании
Ведение переговоров с ключевыми клиентами и увеличение доли полки
Формирование акций и аналитика акций
Мониторинг и оценка конкурентов, анализ перспективности

Мы предлагаем:

Интересную работу в быстро развивающей компании
Своевременную оплату труда;
Возможность карьерного роста;
Обучение и внедрение в команду;
Современный уютный офис в центре Кишинева ;
Официальное трудоустройство и полный соц. пакет;
Молодой, дружный коллектив;

Кандидатов, заинтересованных в данной должности, просим выслать свое CV с фотографией и указанием в теме письма должности, на электронную почту: hr@telemarket.md с пометкой “ Менеджер оптовых продаж” и указанием контактного телефона.

Cerințe pentru candidat:

Bune abilități de comunicare
Stăpânirea perfectă a limbilor rusă și română
Experiența în vânzări va fi un avantaj

Principalele responsabilități:

Vânzarea angro și promovarea tuturor produselor companiei
Managementul vânzărilor și asigurarea îndeplinirii planurilor de vânzări ale companiei
Negocierea cu clienții cheie și creșterea cotei de raft
Formarea stocurilor și analiza stocurilor
Monitorizarea și evaluarea concurenților, analiza perspectivelor

Oferim:

Un loc de muncă interesant într-o companie cu creștere rapidă
Plata la timp;
Oportunități de carieră;
Instruire și integrare în echipă;
Birou Modern și confortabil în centrul Chișinăului ;
Pachet social deplin;
O echipă tânără, prietenoasă;

Candidații interesați de această poziție sunt rugați să trimită CV-ul lor cu o fotografie și o indicație a poziției în linia de subiect la următoarea adresă de e-mail: hr@telemarket.md marcat "Manager de vânzări angro" și indicând numărul de telefon de contact.

hr@telemarket.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide