Manager Vânzări

Incaso
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 8000 MDL
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:
- Contractarea potențialilor clienți și negocierea condițiilor contractuale și a relațiilor de colaborare;
- Identificarea și dezvoltarea relațiilor cu clienții potențiali, precum și cu alți parteneri;
Oferim:
- Salariu 8000 MDL (NET) + % din vânzări;
- Instruire gratuită din partea companiei;
- Spațiu de recreere (terasă în aer liber, ping pong, foosball etc.).

Locul de muncă: Chișinău, str. Calea Ieșilor 10B, (et.5).
Doar persoanele selectate vor fi contactate și invitate la interviu.
NOTA DE INFORMARE PENTRU PRELUCRAREA DATELOR CU CARACTER PERSONAL
info@incaso.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide