Casier

Panoro №14315666, 17 septembrie 2024
Oraș: Edineț
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 7000 Până la 8000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Titlu: Angajăm Casier în Orașul Edineț - Grafic Flexibil!

Suntem în căutarea unei persoane active și responsabile pentru postul de casier la Patiseria Panoro din orașul Edineț

Responsabilități:
- Procesarea tranzacțiilor cu clienții într-un mod eficient și precis.
- Gestionarea corectă a numerarului și a documentelor financiare.
- Asigurarea unui serviciu clienți de calitate și a unei experiențe plăcute în magazin.
- Menținerea curățeniei și a ordinei în zona de lucru.

Cerințe:
- Experiență anterioară în domeniul casieriei reprezintă un avantaj.
- Abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții.
- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu agitat.
- Responsabilitate și atenție la detalii.

Beneficii:
- Grafic de lucru flexibil: 2 zile la lucru și 2 zile acasă, între orele 8:00 și 21:00.
- Mediu de lucru plăcut și dinamic.
- Oportunitatea de a te dezvolta profesional în domeniul comerțului.

Dacă ești interesat/ă să faci parte din echipa noastră și să îți construiești o carieră în domeniul comerțului, te rugăm să ne suni pe număr de telefon 067632173
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide