Agent vânzări (Nisporeni) | Торговый агент (Ниспорены)

Customagic
Oraș: Nisporeni
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 15000 Până la 25000 MDL
Program de muncă: Full-time
Ai o atitudine pozitivă ești perseverent? Ai abilități de comunicare? Îți dorești un job unde, să fii permanent în mișcare, cu un salariu decent, pe care să-l influențezi singur?
Atunci ești agentul nostru perfect!
Oferim:

Angajare oficială cu pachet social deplin;
Concurență sănătoasă în muncă;
Instruire gratuită și posibilități de creștere în carieră în cadrul companiei;
Telefon cu număr corporativ, automobilul companiei.

Ca sarcini de bază vei avea:

să vinzi și să promovezi produsele companiei;
să formezi și să menții relația cu clienții;
să cauți clienți noi;
să îndeplinești obiectivele și planurile de vânzări;
să conduci automobilul companiei.

Compania îți oferă instruire gratuită alături de o echipă de profesioniști în domeniul vânzărilor cu cel mai larg asortiment autohton.

Dacă te regăsești în cele indicate mai sus, atunci trimite CV-ul, cu indicarea postului, la adresa electronică hr@customagic.md.

Ты позитивен, настойчив? У тебя хорошие коммуникативные навыки? Ты хочешь работу, где ты постоянно находишься в движении, с достойной зарплатой, на которую ты можешь влиять сам?
Тогда ты - наш идеальный агент!

Мы предлагаем:

Официальное трудоустройство с полным социальным пакетом;
Здоровая конкуренция;
Бесплатное обучение и возможность карьерного роста в компании;
Телефон с корпоративным номером, служебный автомобиль.

Ты должен будешь:

продавать и продвигать продукцию компании;
формировать и поддерживать отношения с клиентами;
искать новых клиентов;
выполнять задачи и планы по продажам;
вожить служебный автомобиль.

Компания предлагает вам бесплатное обучение.

Если вы нашли себя в вышеперечисленном, то присылайте свое резюме на hr@customagic.md. E-mail:
hr@customagic.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide